MÖBLER / Byråar, sekretärer / Bricka 8089189
nr 808 9189
Bricka
trä, intarsia, 1930-tal, längd: 60
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 februari 2013
kl 18:16:13
14/2 10:35:20
100 kr
18/2 17:58:02